Solitaire Deluxe 16 Pack

Solitaire Deluxe 16 Pack 1.5.23

Szesnaście pasjansów w jednej grze na iPhone!

Zalety

  • Wiele gier typu pasjans w jednej aplikacji
  • Przydatna pomoc
  • Możliwość zmiany wyglądu gry
  • Układ dla prawo lub leworęcznych osób

Wady

  • Brak poziomego trybu gry

Bardzo dobry
8

Solitaire Deluxe 16 Pack to zestaw gier karcianych. Pasjans, Pająk i Poker na iPhone i iPod Touch w jednej grze. W Solitaire Deluxe 16 Pack znajdziesz wiele interesujących gier, które zabiją nudę w każdej kolejce do lekarza.

Solitaire Deluxe 16 Pack zawiera popularne gry typu pasjans FreeCell, Klondike, czy Pająk jak również wiele mniej znanych: pasjans Yukon, Skorpion, czy Golf. Jeśli nie znamy zasad danej gry, każdy pasjans jest dokładnie wytłumaczony. Tutoriale, choć wyczerpujące, są jednak po angielsku.

Solitaire Deluxe 16 Pack umożliwia zmiany wyglądu interfejsu, na przykład tła lub wyglądu kart. Niestety nie możemy grać w pasjans w trybie poziomym. To dziwne, ponieważ w wielu wypadkach pasjans zyskałby na grywalności. W trybie pionowym karty są dość małe, niemniej jednak da się je w przemieszczać całkiem swobodnie.

Jeśli lubimy gry karciane, to Solitaire Deluxe 16 Pack będący zestawem aż szesnastu gier typu pasjans na iPhone i iPod Touch, przypadnie nam do gustu. Jeśli jedna gra szybko nam się znudzi, pozostaje jeszcze 15 do zagrania.

Solitaire Deluxe 16 Pack

Download

Solitaire Deluxe 16 Pack 1.5.23

Opinie użytkowników o Solitaire Deluxe 16 Pack