Solitaire Deluxe 16 Pack

Solitaire Deluxe 16 Pack 2.3.0

Szesnaście pasjansów w jednej grze na BlackBerry!

Solitaire Deluxe 16 Pack to zestaw gier karcianych. Pasjans, Pająk i Poker dla BlackBerry w jednej grze? Tak. W Solitaire Deluxe 16 Pack znajdziesz wiele interesujących gier, które zabiją nudę w każdej kolejce do lekarza. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wiele gier typu pasjans w jednej aplikacji
  • Przydatna pomoc
  • Możliwość zmiany wyglądu gry

Wady

  • Mało kompozycji graficznych do wyboru
Więcej

Doskonały
9

Solitaire Deluxe 16 Pack to zestaw gier karcianych. Pasjans, Pająk i Poker dla BlackBerry w jednej grze? Tak. W Solitaire Deluxe 16 Pack znajdziesz wiele interesujących gier, które zabiją nudę w każdej kolejce do lekarza.

Solitaire Deluxe 16 Pack zawiera popularne gry typu pasjans FreeCell, Klondike, czy Pająk jak również wiele mniej znanych: pasjans Yukon, Skorpion, czy Golf. Jeśli nie znamy zasad danej gry, każdy pasjans jest dokładnie wytłumaczony. Tutoriale, choć wyczerpujące, są jednak po angielsku.

Solitaire Deluxe 16 Pack umożliwia zmiany wyglądu interfejsu, na przykład tła lub wyglądu kart. Nie mamy zbyt wielkiego wyboru tychże, ale to wystarczy jeśli jedna kompozycja graficzna szczególnie razi nasze poczucie estetyki.

Jeśli lubimy gry karciane, to Solitaire Deluxe 16 Pack będący zestawem aż szesnastu gier typu pasjans na Blackberry przypadnie nam do gustu. Jeśli jedna gra szybko nam się znudzi, pozostaje jeszcze 15 do zagrania.

Solitaire Deluxe 16 Pack

Download

Solitaire Deluxe 16 Pack 2.3.0